Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI ЕКФ Карате ракавици сини

SMAI ЕКФ Карате ракавици сини

1.140 MKD 990 MKD

без ДДВ: 839 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SMAI EKFB
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFB
"SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците се одобрени за сите национални и континентални WKF санкционирани настани и турнири и се со заштитен знак "Одобрени од Европска Карате Федерација 2012-2015. Тие се произведени според Новиот WKF Анекс во однос на конкуренцијата за заштитна опрема и новите големи барања за период 2012-2015.SMAI ЕKF одобрените заштитници се произведени според највисоко можно ниво на квалитет и ги надминуваат барањата на WKF, исто така се тестирани и подложени на строги CE тестирања за лична заштитна опрема(PPE). Ако сте каратисти и го сакате најдоброто изберете SMAI!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.