Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Поло маица Cita' Roma Бела

Поло маица Cita' Roma Бела

2.280 MKD 1.190 MKD

без ДДВ: 1.008 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: K9474
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Moдел #: K9474 Машка маица за спорт и рекреација, направена од 95%Памук, 5% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.