Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Заштитна кацига со метална решетка

MASTERS Заштитна кацига со метална решетка

4.900 MKD 3.920 MKD

без ДДВ: 3.322 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST042
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина бокс кацига:

МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042
Кацига со метални решетки, изработена од кожа и метал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.