Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Копачки Fuerzapura L300 SG

Копачки Fuerzapura L300 SG

4.390 MKD 2.400 MKD

без ДДВ: 2.034 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: M6124
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Модел #: M6124 Копачки, горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.