Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Avenger Бела/Тегет

Патики Avenger Бела/Тегет

4.800 MKD 2.300 MKD

без ДДВ: 1.949 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: L7179
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Mодел #: L7179 Машка патика за тенис. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.