Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Court Classic V W Бела/Сина

Патики Court Classic V W Бела/Сина

3.650 MKD 2.390 MKD

без ДДВ: 2.025 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: Q0766
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Mодел #: Q0766 Женски патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.