Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Копачки Stadio Azzurri II FG-3F JR MT. Бела/Црна

Копачки Stadio Azzurri II FG-3F JR MT. Бела/Црна

2.390 MKD 1.300 MKD

без ДДВ: 1.102 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: H8706
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

Mодел #: H8706 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.