Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Шорц Corner JR Тегет/Бело

Шорц Corner JR Тегет/Бело

490 MKD 250 MKD

без ДДВ: 212 MKD
Производител: Trocellen
Шифра на производ: 31392
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил детски:

Модел #: 31392 Шорцеви за футбал за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.