Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Шорц Global Бела

Шорц Global Бела

1.950 MKD 1.400 MKD

без ДДВ: 1.186 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N6953
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: N6953 Шорц за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.