Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Дрес / шорц   Zhero Бело/Плав

Дрес / шорц Zhero Бело/Плав

2.100 MKD 1.540 MKD

без ДДВ: 1.305 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: L5014
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: L5014 Дрес за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.