Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Блузон Thrill FL HD Црна/Бело

Блузон Thrill FL HD Црна/Бело

2.990 MKD 1.790 MKD

без ДДВ: 1.517 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: К1090
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Moдел #: K1090 Блузон за спорт и рекреација 80% Памук 20% Полистер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.