Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Green Hill  TAURUS Штитник за појас и гениталии
Green Hill  TAURUS Штитник за појас и гениталии

Green Hill TAURUS Штитник за појас и гениталии

2.960 MKD

без ДДВ: 2.508 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: GGT-6087
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитник за гениталии:

Mодел GH30903B Штитник за појас и гениталии 
Специјално избалансирана густина и слоевитост за висока заштита, најдобра удобност при носење на подолго време.
Овој производ е наменет за активности со висок степен на ризик од повреди. Направен од вештачка кожа.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.