Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL  LUX  Заштитна кацига
GREEN HILL  LUX  Заштитна кацига GREEN HILL  LUX  Заштитна кацига GREEN HILL  LUX  Заштитна кацига

GREEN HILL LUX Заштитна кацига

3.700 MKD

без ДДВ: 3.136 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: HGL-9049
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина бокс кацига:

GREEN HILL КАЦИГА Модел #: LUX
Направена за: Тренинг
- Изработена од вештачка кожа,  која може да се пофали со одличниот дизајн.
- Обезбедува долготрајна издржливост и функиционалност.
- Пополнета засилена лента под брадата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.