Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо
ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо  ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо  ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо  ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо  ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо

ESSIMO GOLD IJF 750 gr. Кимоно за џудо

9.500 MKD

без ДДВ: 8.051 MKD
Производител: ESSIMO
Шифра на производ: ESSIMO
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

ESSIMO Униформа за џудо  IJF Модел #: GH-008U
Изработенo од 100% памук . Оваа 750 грамска џудо униформа е специјално ткаена и направена со цврстина и трајност за да ви даде најдобро чувство на удобност при екстремен тренинг и натпревар.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.