Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ

LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ

4.200 MKD

без ДДВ: 3.559 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8426
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO  EXPLOSIVE POWER TRAINER

 

ШИФРА: LP8426
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА+СИНА

Овој производ игра многу активна улога во тренинзите за сила, комбинирајќи вежбање со телесна тежина со променлив отпор со нестабилност преку квалитетна лента за отпор. Исполнува различни атлетски цели, го обликува вашето јадро, ги вежба нозете, колковите и рацете и можете да добиете посилно јадро за да го поддржите целото тело. Изработен е од природен латекс и целосно тестиран, со добра еластичност, а долготрајната употреба не е лесна за деформација. Однадвор е обвиткан со најлонски материјал за да го зголеми чувството на раката, а служи и за заштита на спортистот и латекс цевката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.