Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters дупли ножен Фокусер - small
Masters дупли ножен Фокусер - small

Masters дупли ножен Фокусер - small

1.490 MKD

без ДДВ: 1.263 MKD
Производител: Мasters
Шифра на производ: MST1001
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Masters фокусер Модел #: MST 1001
Дуплиот фокусер за удари со нога е одличен за зајакнување на координацијата,брзината и прецизноста. Неговата издржлива конструкција од синтетичка кожа и удобен каиш за зглобот, помагаат за подобра контрола и ракување.При удар двостраниот фокусер како сигнал создава бучава на силно „плескање.
37 cm x 15 cm x 6 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.