Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO ФИТНЕС РАКАВИЦИ
LIVEPRO ФИТНЕС РАКАВИЦИ LIVEPRO ФИТНЕС РАКАВИЦИ

LIVEPRO ФИТНЕС РАКАВИЦИ

1.000 MKD

без ДДВ: 847 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8260
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на фитнес ракавици:

LIVEPRO  ФИТНЕС РАКАВИЦИ

 

ШИФРА: LP8260
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА+СИНА

Ракавиците за фитнес се направени од висококвалитетен лесен микрофибер, кој е удобен за носење, а мрежата за дишење на задниот дел од раката може да ги одржува рацете суви. Силиконскиот отпечаток на пределот на дланката спречува лизгање и повреди и овозможува брзо подобрување на силата на стисокот за спортистите. Овие ракавици не само што се погодни за кревање тегови, туку се совршени и за кревање, гимнастика, тегови, мрена и други тренинзи. Постојат две големини достапни за сите. Дише, лесен и издржлив што е вашиот прв избор кога тренирате.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.