Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА
LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА

LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА

550 MKD

без ДДВ: 466 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8190
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO  КРЕДА(МАГНЕЗИУМ) ЗА ВО ТЕРЕТАНА

 

ШИФРА: LP8190
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: БЕЛА

Кога сте во теретана или кога се качувате и сакате да имате подобар стисок, талкот е најдобриот избор. Направен е од природен магнезиум карбонат без адитиви и полнила. Кога вежбате, користењето талк во прав може во голема мера да го зголеми триењето помеѓу вашата дланка и опремата, со што ја зголемува силата на стисокот и не предизвикува лизгави раце. Без разлика дали се работи за кревање тегови, вежбање со тегови или гира, можете да го користите, а исто така го намалува проблемот со испотени дланки.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.