Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO ROPE TRAINER
LIVEPRO ROPE TRAINER LIVEPRO ROPE TRAINER

LIVEPRO ROPE TRAINER

3.600 MKD

без ДДВ: 3.051 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8408
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO  EXPLOSIVE ROPE TRAINER

 

ШИФРА: LP8408
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА+СИНА

Тренерот за јаже Livepro е пренослив фитнес уред за истегнување кој го вежба целото тело. Користи единствена технологија за вшмукување и мазна површина за да им овозможи на спортистите да тренираат во секое време и каде било. Ропи тренерот има три различни типови на нивоа на отпор 2,5 кг, 5 кг и 7,5 кг. Тренерот може да се прилагоди според потребите и има оптимални перформанси на сите степени во рамките на 360. Максималната должина на јажето е 1,5 и може да се влече повеќе од 10.000 пати.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.