Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP  Реквизит за бутини

LIVEUP Реквизит за бутини

420 MKD

без ДДВ: 356 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3166
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP Реквизит за бутини
ШИФРА:
LS3166
БРЕНД: LIVEUP
ФУНКЦИЈА
Ефикасно тонирање за бутовите, трицепс, задникот, колковите, пековите, рацете и стомакот
КАРАКТЕРИСТИКИ
Лесна тежина и компактен дизајн
Направено со челично јадро со пружина покриено со мека, но издржлива пена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.