Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  Ракавици за бокс  бело црвени 10оз и 12оз

DRAGON Ракавици за бокс бело црвени 10оз и 12оз

3.150 MKD

без ДДВ: 2.669 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 30025-P
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски ракавици:

Dragon CARBON White/red Boxing Glove *CARBON Boxing Glove е серија која се истакнува со својот дизајн и употребените материјали. *Средишниот дел на ракавицата е дизајниран со отвори за воздух за да може раката на спортистот удобно да дише. Ракавиците не мирисаат благодарение на отворите за воздух. * Зглобот на ракавицата има велкро, така што зглобовите се цврсто зафатени, спречувајќи исчашувања и повреди. * Лесно може да се користи на натпревари и тренинзи за муај тај, кик бокс и бокс.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.