Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  UPPERCUT Бокс вреќа Црна/црвена  50 kg

DRAGON UPPERCUT Бокс вреќа Црна/црвена 50 kg

14.900 MKD

без ДДВ: 12.627 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 1061-p
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON  Бокс вреќа  UPPERCUT Модел #103991-p
Изработена од црн винил. Најновата серија е полнета со пресувани партали ,пријателски прилагодена за рачниот зглоб на вежбачот.
Висина 120 cm ;  Ширина 50 cm X 35 cm  ; Тежина  60 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.