Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Зглобен обрач за кошарка
MASTERS Зглобен обрач за кошарка MASTERS Зглобен обрач за кошарка MASTERS Зглобен обрач за кошарка MASTERS Зглобен обрач за кошарка

MASTERS Зглобен обрач за кошарка

14.800 MKD

без ДДВ: 12.542 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: Z
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Зглобен кошаркарски обрач со 3 пружини изработен од полно железо засилен е со метален флак и пластифициран , силен и извонредно добро направен. Дим.475мм  
Фиксирањето на мрежичката е со сајла.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.