Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL WREKING  AQUA Бокс вреќа Црна/црвена

GREEN HILL WREKING AQUA Бокс вреќа Црна/црвена

13.700 MKD

без ДДВ: 11.610 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: 10397-V
Достапност (кол. на залиха): На залиха
GREEN HILL  Бокс вреќа топка WREKING AQUA  Модел #10397-V
Изработена од црвено- црн винил. Најновата серија е полнета со вода ,пријателски прилагодена за рачниот зглоб.
Висина 60 cm ;  Ширина 60 cm ; Тежина  42 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.