Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Бокс вреќа солза

DRAGON Бокс вреќа солза

14.900 MKD

без ДДВ: 12.627 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 1062-p
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON Бокс вреќа солза Модел #:VREKA 1063
Изработена од црн/црвен  винил. Најновата серија е со вметната пена,пријателски прилагодена за рачниот зглоб.
120 cm Тежина-55 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.