Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C
MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C

MASTERS Подвижен метален држач за вреќа WBX-X9C

6.700 MKD

без ДДВ: 5.678 MKD
Производител: Мasters
Шифра на производ: D2025
Достапност (кол. на залиха): На залиха

MASTERS Подвижен метален држач за вреќа WBX-X9C
Прилагодете го вашиот боксерски реквизит со MASTERS Мулти-преклопувачки држач за вреќа      P-обложен ™ од  HG-челик ™. Прикачете вреќа тешка до 100 KG на D-оковот на овој држач со повеќекратно превиткување за ѕид - 71CM подалеку од ѕидот, овозможувајќи 360 степени движење  околу вреќата. MASTERS напредениот модел од Про серија на држачи за на  ѕид доаѓа со SFS ™ систем за дополнителна стабилност. H-CR ™обработката го прави  држачот совршен и за надворешни услови! Држачот со прилагодливо движење практично се  склопува на ѕид кога не е во употреба.Овој сет се состои од D-оков, упатство за монтажа и прицврстувачи који  се соодветни за ѕид.

    MASTERS мулти-преклопувачки држач за на  ѕид со движење на  двете страни.
    Вклучен е уникатен-лост за да се овозможи извлекување  и повлекување.
    Има SFS™ систем ™ за да се обезбеди дополнителна стабилност и безбедност.
    P-обложен ™со HG-челик ™ за додатна сила и издржливост.
    Третирани со H-CR ™ - доаѓа со D-оков и прицврстувачи за на ѕид.
    Дебелоsиден профил  60 х 40 мм  Ротирачка цевка 40мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.