Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Метален држач за вреќа
MASTERS Метален држач за вреќа MASTERS Метален држач за вреќа

MASTERS Метален држач за вреќа

4.500 MKD

без ДДВ: 3.814 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: D2027
Достапност (кол. на залиха): На залиха

MASTERS Метален држач за вреќа
 Компактен  MASTERS  држач за вреќа  е заварен и P-обложен ™ HG-челик ™  цврст, и направен да биде издржлив. Третиран со H-CR ™ формулација на анти-'рѓа, овие ѕидни држачи можат да држат вреќи до 80 килограми прикачени на D-оков на растојание од 42cm (далечина од ѕидот). Инструкции за монтажа и сите потребни ѕидни прицврстувачи се вклучени. Овие држачи ги поставуваат стандардите на сите сезонски тренинзи.
    - Компактно и цврсто изработен држач за на ѕид да држи вреќа за удирање.
     -Цврсто заварен  изработен со P-обложување и ™ HG-челик ™.                                                                    
     -Третирани со H-CR ™ анти-'рѓосувачка формулација за да се обезбеди за сите временски услови.
     -Пакетот вклучува D-оков  и сите потребни ѕидни прицврстувачи.
     -Може да издржи тежина до 80KGs.
     - Дебелоsиден профил  60 х 40 мм и 40 х 40 мм потпорен профил

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.