Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO БОКСЕРСКА КРУШКА СО ПОСТОЛЈЕ

LIVEPRO БОКСЕРСКА КРУШКА СО ПОСТОЛЈЕ

19.700 MKD

без ДДВ: 16.695 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8608
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Стоечката боксерска топка е изработена од издржлива пена и има спирална пружина на која боксерската топка може да се прилагоди во висина.
Штандот мора да биде исполнет со песок или вода за да се обезбеди безбеден и стабилен штанд.
Стоечката боксерска топка се користи во секаков вид на боречки вештини, бокс или К1 итн.,
Каде што се користи за реакција и обука за координација.
Карактеристики: »Материјал: ЈП / челик
»Димензии: 160,0 - 220,0 х 50,0 см
»Тежина без полнење: 11,0 кг
»Боја: црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
KWON MMA ВРЕЌА
0 оценки
10.600 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.