Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Livepro Studio Colored Dumbbells- Странични рачни тегови  1-5 кг

Livepro Studio Colored Dumbbells- Странични рачни тегови 1-5 кг

680 MKD

без ДДВ: 576 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8076
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO colored STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-5 кг
шифра: LP8076

Тие се  една од најважните алатки кога тренирате дома. »

Може да ви помогне да ја обучите секоја мускулна група во вашето тело. »

Тоа е едноставен производ за боди-билдинг изработен од леано железо. »

Малите тежини би биле од корист за оние кои имаат состојба или се во фаза на рехабилитација. »
Дополнителна опрема за секоја обука.

Карактеристики:

Цврсто внатрешно со потопување на пластичен капак.

Боја: жолта + зелена + црвена + сива + црна

Тежина: 1-5 кг

Сет: се продава во парови

Материјал: ПВЦ + леано железо

Мерење:

Тежина Должина Ширина Висина

1 кг 14,9 6,2 5,8 см = жолта

1,5 кг 16,3 6,5 5,9 см = зелена

2кг 17,8 7,1 6,6 см = сина

3кг 18,5 8,3 7,9 см = црвена

4кг 20 9,4 9,1 см = сива

5 кг 21,8 10,4 9,5 см = црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.