Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  Бокс вреќа 90см   полнета
DRAGON  Бокс вреќа 90см   полнета  DRAGON  Бокс вреќа 90см   полнета

DRAGON Бокс вреќа 90см полнета

5.390 MKD

без ДДВ: 4.568 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: VREKA 90
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 90 SM
Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,пријателски прилагодена за рачниот зглоб.
големинa 90 sm - 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.