Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки Harry B Сина/Тегет

Тренерки Harry B Сина/Тегет

3.320 MKD 1.990 MKD

без ДДВ: 1.686 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N0249
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил детски:

Модел #: N0249 Тренерка за спорт и рекреација 70% Памук 30%Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.