Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм

SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм

12.300 MKD

без ДДВ: 10.424 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: PT62B-C1
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски вреќи:

СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185
Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm
-ПВЦ, со појачани ремени во комбинација со одличен нов дизајн, обезбедува трајност и функиционалност.
-Полнење од специјална мешавина на прочистени синтетички и природни влакна кои обезбедуваат флексибилни шок апсорпции.
-Големото оптеретување на појачаните ремени обезбедува сигурност и безбедност, додека дуплиот крај на јамката обезбедува зголемена функиционалност.
-Тежина од 40 до 60 кг.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.