Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Smai ММА Кукла за тренинг
Smai ММА Кукла за тренинг Smai ММА Кукла за тренинг Smai ММА Кукла за тренинг Smai ММА Кукла за тренинг

Smai ММА Кукла за тренинг

19.700 MKD

без ДДВ: 16.695 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: B232
Достапност (кол. на залиха): На залиха

B232 тактички симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови.Симулаторите за борба од СМАИ им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телото од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори можете да изградете сила, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации и зафати.
 
Име    ММА тактичка опрема       
Шифра   Smai B232 Tactical
Боја    Црна     
Материјал    ПВЦ      
Основен материјал    ПВЦ
Големина    Дијаметар 57*177cm       
Основа исполнета со партали    25 kg      
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.