Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO БОКСЕРСКА ВРЕЌА  150 цм

LIVEPRO БОКСЕРСКА ВРЕЌА 150 цм

13.200 MKD

без ДДВ: 11.186 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8602
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO Boxing bag
ID : LP8602 

Опис: Цврста и за секојдневна употреба, вреќа за удирање, изработена од синтетичка кожа. Погодна за интензивно тренирање на удар во сите боречки вештини. Задебелениот ПУ материјал во комбинација со основен слој отпорен на кинење и горниот слој кој е  заштитен, обезбедува долга издржливост. Дополнителната 4 кратна суспензија  на ланецот со ротирачки спој и внатрешното полнење на честички од памучна гума гарантира професионална обука на највисоко ниво.
Карактеристики:
Материјал: СТП / хромирани челични ланци
»Димензии: 150,0 х 35,0 см
»Тежина со полнење: 45,0 кг
»Боја: црна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.