Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИЧНА КУТИЈА

LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИЧНА КУТИЈА

16.000 MKD

без ДДВ: 13.559 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8155
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИСКА КУТИЈА
ШИФРА
: LP8155
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА
ДИМЕНЗИИ : 50 x 60 x 75cm
НАМЕНА: ЕДНОСТАВНО РОТИРАЈТЕ ЈА КУТИЈАТА ВО ПОСАКУВАНАТА ВИСИНА И СКОКНЕТЕ

Едноставно завртете ја полиометричната кутијата  до саканата висина и скокајте.
Оваа ставка е мека и безбедна со заоблени рабови и внатрешна пена која е сè уште стабилна за да се прескокне.
Плиометриските вежби се совршени за подобрување на способноста и вештината на спортистите и сериозно ја зголемуваат брзината и јачината.
Оваа кутија е добро прилагодена за интензивна плиометриска обука. Ја подобрува скокачката и експлозивната моќ на корисникот. 3 различни висини му нудат на корисникот различна единица за вежбање со различни можности за апликација. Прекривка од отпорна церада и јадро од пена со висока густина обезбедува амортизиран скок нагоре и намалување на повредите кога се лизгате надолу и слетувате на рабовите на кутијата. Цврстото јадро од пена обезбедува убедлива стабилност.
Карактеристики:
»Нема површини за лизгање.
»Внатрешната дрвена кутија и сопствената тежина гарантираат оптимална јачина.
»Димензија: 50,0 × 60,0 × 75,0 см
»Боја: Црна
»Се товари до 300,0 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.