Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Долни тренерки Cathy STC Црна

Долни тренерки Cathy STC Црна

1.750 MKD 1.060 MKD

без ДДВ: 898 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: M3803
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел #: M3803 Тренерки за спорт и рекреација 95% Памук 5% Еластин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.