Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO ЈАЖЕ ЗА ТРИЦЕПС

LIVEPRO ЈАЖЕ ЗА ТРИЦЕПС

880 MKD

без ДДВ: 746 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LS2251
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP TRICEPS ROPE 
ШИФРА: LS2251

Kвалитетен производ изработен со испреплетено полиетиленско јаже, хромиран челичен клип
Идеално за вежбање со влечење, нудејќи поголема флексибилност во тренингот на трицепс.
Тежина: 1,15кг
Должина: 72 см. Висина: 7 см, Ширина: 7 см

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.