Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO REBOUNDER TRAMPOLINES - ТРАМБОЛИНА

LIVEPRO REBOUNDER TRAMPOLINES - ТРАМБОЛИНА

32.200 MKD

без ДДВ: 27.288 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8255
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO REBOUNDER TRAMPOLINES - ТРАМБОЛИНА НА ПОДЕСУВАЊЕ ЗА МЕДИЦИНКА
ШИФРА: LP8255
БРЕНД: LIVEPRO
Многу добар реквизит за фитнес центри,студија итн
Може да биде дел од секој функционален тренинг. Може да се постави секаде. Во зависност од висината на трамболината,ќе се промени траекторијата на топката и степенот на тежина на ефектот на скокот.
Карактеристики:
»Материјал: Челичен лим со облога во прав
»Уред за димензија:
»Должина: 1121,0 см
»Ширина: 984,0 см
»Висина: 1176,0 см
»Димензија на фрлање површина:
»Должина: 902,0 см
»Ширина: 902,0 см
»Боја: Црна
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.