Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  Бокс вреќа 1.2M   полнета Црна
DRAGON  Бокс вреќа 1.2M   полнета Црна

DRAGON Бокс вреќа 1.2M полнета Црна

12.300 MKD

без ДДВ: 10.424 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: VREKA 1.2m
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 1.2
Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,пријателски прилагодена за рачниот зглоб.
Должина 1.2 м - 39кг


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.