Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Бокс вреќа Црна/црвена

DRAGON Бокс вреќа Црна/црвена

16.500 MKD

без ДДВ: 13.983 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 1039-p
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON  Бокс вреќа Модел #1039-p
Изработена од црн винил. Најновата серија е полнета со пресувани партали ,пријателски прилагодена за рачниот зглоб.
Висина 80 cm ;  Ширина 90 cm ; Тежина  32 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.