Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Бокс вреќа   Црна/црвена

DRAGON Бокс вреќа Црна/црвена

16.500 MKD

без ДДВ: 13.983 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 1038-P
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON  Бокс вреќа Модел #:1038-p
Изработена од црн винил. Најновата серија е полнета со пресуванипартали, прилагодена за рачниот зглоб.
Тежина 45 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:



Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.