Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

DRAGON женски штитник за гради

1.250 MKD

без ДДВ: 1.059 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 40510
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина женски градник:

DRAGON женски штитник за гради модел # DRG 40510
Ултра лесни
Лесно се вклопуваат
Олеснето дишење
Големини: S/M  L/ XL

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.