Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики 1973 III Jr L

Патики 1973 III Jr L

1.840 MKD 1.650 MKD

без ДДВ: 1.398 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: S7903
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Модел #: S7903 Патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.