Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Заштитна гума за заби  гел

KWON Заштитна гума за заби гел

490 MKD

без ДДВ: 415 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4009640
Достапност (кол. на залиха): На залиха
КВОН  Заштитна гума за заби гел Модел #: 4009640 сина/бела  
Специјално избалансирана густина и слоевитост за висока заштита, најдобра удобност при носење на подолго време.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.