Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Бокс вреќа полнета Црна 1m, 1.2m , 1.5m
KWON Бокс вреќа полнета Црна 1m, 1.2m , 1.5m KWON Бокс вреќа полнета Црна 1m, 1.2m , 1.5m

KWON Бокс вреќа полнета Црна 1m, 1.2m , 1.5m

10.230 MKD

без ДДВ: 8.669 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4080390
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски вреќи:

КВОН  Бокс вреќа Модел #:4080390
Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,пријателски прилагодена за рачниот зглоб. Вреќите за удирање се праќаат празни само на посебно барање.
големини 1 м - 25 кг , 1.2 м - 31 кг , 1,5 м - 42 кг и 1,8м - 50 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
KWON MMA ВРЕЌА
0 оценки
10.600 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.