Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WKF женски штитник за гради
SMAI WKF женски штитник за гради

SMAI WKF женски штитник за гради

2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SMAIFCG WKF
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ВКФ градник:

SMAI WKF женски штитник за гради модел # SFCG WKF
Официјално одобрени од WKF (Светската карате федерација)
Ултра лесни
Лесно се вклопуваат
Олеснето дишење
Големини: XS до XL

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.