Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS  Метален држач за вреќа Strong  100x100 цм
MASTERS  Метален држач за вреќа Strong  100x100 цм

MASTERS Метален држач за вреќа Strong 100x100 цм

6.990 MKD

без ДДВ: 5.924 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: D2021S
Достапност (кол. на залиха): На залиха

MASTERS Метален држач за вреќа   Strong 100x100
Компактен  екстра силен   држач за вреќа  е заварен и P-обложен ™ HG-челик ™  со 3мм дебелина на sидот и профили со димезии 80 х 60 мм цврст, и направен да биде издржлив. Третиран со H-CR ™ формулација на анти-'рѓосувачка обвивка, овие ѕидни држачи се препорачува да држат вреќи до 150  килограми прикачени на D-оков на растојание од 80 cm (далечина од ѕидот). Инструкции за монтажа и сите потребни ѕидни прицврстувачи се вклучени. Овие држачи ги поставуваат стандардите за користење во сите сезонски периоди.
    - Компактно и цврсто изработен држач за на ѕид да држи вреќа за удирање.
     -Цврсто заварен  изработен со P-обложување и ™ HG-челик ™.                                                                    
     -Третирани со H-CR ™ анти-'рѓа формулација за да се обезбеди за сите временски услови.
     -Пакетот вклучува D-оков  и сите потребни ѕидни прицврстувачи.
     -Може да издржи тежина до 250 KGs.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.