Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WКF Карате ракавици сини
SMAI WКF Карате ракавици сини SMAI WКF Карате ракавици сини SMAI WКF Карате ракавици сини

SMAI WКF Карате ракавици сини

1.890 MKD

без ДДВ: 1.602 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SMAI WKFB
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR
"SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците се одобрени за сите национални и континентални WKF санкционирани настани и турнири каде се носат ракавици со заштитен знак "Одобрени од Светска Карате Федерација 2016-2019. Тие се произведени според Новиот WKF Анекс во однос на конкуренцијата за заштитна опрема и новите големи барања за период 2016-2019.SMAI WKF одобрените заштитници се произведени според највисоко можно ниво на квалитет и ги надминуваат барањата на WKF, исто така се тестирани и подложени на строги CE тестирања за лична заштитна опрема(PPE). Ако сте каратист и го сакате најдоброто изберете SMAI!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.