Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON WKF Кимоно-униформа за карате  Kata  12oz  бела
KWON WKF Кимоно-униформа за карате  Kata  12oz  бела KWON WKF Кимоно-униформа за карате  Kata  12oz  бела

KWON WKF Кимоно-униформа за карате Kata 12oz бела

7.200 MKD

без ДДВ: 6.102 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1113
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1113
Специјално дизајнирана за Ката следбеници. Изработена е од 100% мек високо квалитетен памук со посебно посветено внимание на деталите. Хомологирана е со 12 oz тежина. Специјално јапонско Ката кимоно пресечено на краевите со пократки ракави и ногавици плус екстра-долг горен дел.Панталоните се карактеризираат со засилени линии.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.