Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Поттник Бело/Тегет

Поттник Бело/Тегет

780 MKD

без ДДВ: 661 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N1825
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Модел #: N1825 Поттник 74% Памук, 24% Полиамид, 2% Еластин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.